den-tyske-jagtterrier.dkTILBUD
Deerhunter Gavin Skjorte 47/48
Se flere billeder
Deerhunter

Deerhunter Gavin Skjorte 47/48

499,99 kr
Annonce Køb her
Fri fragt over kr. 499Fri fragt over kr. 499
Hurtig levering fra kr. 49Hurtig levering fra kr. 49
14 dages returret14 dages returret
Sikker handelSikker handel

Beskrivelse

Deerhunter Deerhunter Gavin Skjorte 47/48. Pris: 499.99 kr. Gavin skjorten er en klassisk button-down model, der giver hverdagskomfort. Den er lavet i en strækbar bomuldsblanding, som sikrer naturlig bevægelsesfrihed. Læg i ryggen giver ekstra plads uden at ændre pasformen, og den skjulte button-down krave holder udtrykket pænt. Brystlommen med knaplukning tilføjer funktion uden at forstyrre det enkle look. Brug skjorten alene eller under en trøje. Den balancerer traditionel stil med den rette fleksibilitet til en aktiv livsstil.Usikker på din størrelse? Prøv vores Størrelsesguide Køb hos Deerhunter.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Deerhunter Gavin Skjorte 47/48.

Hvad koster Deerhunter Gavin Skjorte 47/48?

Deerhunter Gavin Skjorte 47/48 koster 499,99 kr.

Hvilket mærke står bag Deerhunter Gavin Skjorte 47/48?

Deerhunter Gavin Skjorte 47/48 er fra mærket Deerhunter.

Hvad er EAN / Produktid for Deerhunter Gavin Skjorte 47/48?

EAN / Produktid for Deerhunter Gavin Skjorte 47/48 er 8748-78748-47-48.

Hvor kan jeg købe Deerhunter Gavin Skjorte 47/48?

Du kan købe Deerhunter Gavin Skjorte 47/48 hos Deerhunter.