den-tyske-jagtterrier.dkTILBUD
-13%
Viper-flex Styx Journey
Se flere billeder
viper-flex

Viper-flex Styx Journey

UDSALG
2.349,00 kr2.699,00 kr
Annonce Køb her
PrismatchPrismatch
Fri fragt over kr. 499Fri fragt over kr. 499
Hurtig levering fra kr. 49Hurtig levering fra kr. 49
14 dages fortrydelsesret14 dages fortrydelsesret
Sikker handelSikker handel

Beskrivelse

viper-flex Viper-flex Styx Journey. Kategori: Våben, tilbehør og Ammunition > Skydestok. Tilbud: nu 2349.00 kr. (regalo 13% fra 2699.00 kr.) Viper-Flex® Styx Journey er en videreudvikling af vores succesrige rejseskydestok Viper-Flex® Journey med aluminiums-/kulfiberrør, der kan adskilles og ligge i en almindelig kuffert. Køb hos Jagt Jakt.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Viper-flex Styx Journey.

Hvad koster Viper-flex Styx Journey?

Viper-flex Styx Journey koster 2.349,00 kr.

Hvilket mærke står bag Viper-flex Styx Journey?

Viper-flex Styx Journey er fra mærket viper-flex.

Hvad er EAN / Produktid for Viper-flex Styx Journey?

EAN / Produktid for Viper-flex Styx Journey er 3485.

Hvilken kategori tilhører Viper-flex Styx Journey?

Viper-flex Styx Journey findes i kategorien Våben, tilbehør og Ammunition > Skydestok.

Hvor kan jeg købe Viper-flex Styx Journey?

Du kan købe Viper-flex Styx Journey hos Jagt Jakt.

Er Viper-flex Styx Journey på tilbud?

Ja, Viper-flex Styx Journey er sat ned fra 2.699,00 kr til 2.349,00 kr – en besparelse på 13%.

Du er måske interesseret i